Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состав | Натуральні спеції та приправи |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,86 кг |
| Вес (кг) | 0.759 |
| Вес | 759 г |
| Высота | 27 см |
| Длина | 18 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Страна происхождения | Украина |
| Ширина | 8 см |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴




